Nové technologie

Nové technologie

Naším posláním je poskytovat nejnovější řešení v oblasti klimatizace, ventilace a vytápění, založená na vysoce výkonných, energeticky úsporných invertorových technologiích. Díky mnohaletým investicím do vývoje technologií patří zařízení Rotenso ® mezi nejinovativnější řešení regulace a regulace teploty v budovách. Značka Rotenso ® soustavně posiluje svou silnou pozici dodavatele moderních, spolehlivých a ekologických klimatizačních systémů a tepelných čerpadel vzduch-voda. Nabídka Rotenso ® je každým rokem rozšiřována o nové jednotky, které se vyznačují stále lepšími technologickými parametry a moderním designem.

Ceny a ocenění

KLIMATIZAČNÍ ZAŘÍZENÍ ZNAČKY ROTENSO® MAJÍ 35 GLOBÁLNÍCH CERTIFIKÁTŮ KVALITY

RED DOT AWARD 2016

Cena DESIGNU

IF DESIGN AWARD

NAŠE ZAŘÍZENÍ BYLA TAKÉ OCENĚNA PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ V OBLASTI PRŮMYSLOVÉHO DESIGNU.

Technologie

ROTAČNÍ KOMPRESORY BLDC INVERTER

Srdcem každé klimatizace je kompresor. Rotenso® využívá nejmodernější rotační (invertorové) kompresory. Jejich vysoký výkon zaručuje bezprecedentní úroveň účinnosti.

Unikátní konstrukce minimalizuje vibrace při provozu pohyblivých částí, díky čemuž efektivně snižuje hladinu hluku. Toto moderní řešení zajišťuje mnohaletý energeticky úsporný a bezproblémový provoz. Moderní a energeticky úsporné motory BLDC SKY se používají v klimatizačních kompresorech Rotenso®. Stojí za to vědět, že motor je zodpovědný za 90 % spotřeby energie klimatizace. Optimalizace vnitřní struktury magnetických motorů používaných v zařízeních Rotenso® umožnila dosažení 3násobného zvýšení síly magnetu a 5násobného zvýšení koercitivní síly. To znamená, že rychlost otáčení motoru lze zvýšit s menší spotřebou energie.

DIGITÁLNÍ INVERTOR SKY R DC INVERTOROVÉ OVLÁDÁNÍ

V závislosti na požadavcích může systém řízení jednotky vybrat jedno z 30 frekvenčních pásem kompresoru, aby spojil maximální kapacitu jednotky s minimální spotřebou energie. Široký frekvenční rozsah má pozitivní vliv na hladký a spolehlivý chod kompresoru a nízkou hladinu hluku.

BIONICKÝ VZOR LOPATEK VENTILÁTORU

Inovativní design lopatek ventilátoru snižuje odpor proudění vzduchu a hladinu hluku. Optimalizovaný vzduchový kanál poskytuje účinnější proudění vzduchu při spotřebě o 30 % méně energie.