Technické novinky v klimatizacích RotensoNaším posláním je poskytovat nejnovější řešení v oblasti klimatizace, ventilace a vytápění, založená na vysoce výkonných, energeticky úsporných invertorových technologiích. Díky mnohaletým investicím do vývoje technologií patří zařízení Rotenso® mezi nejinovativnější značky, které řeší regulace a regulace teploty v budovách. Značka Rotenso® soustavně posiluje svou silnou pozici dodavatele moderních, spolehlivých a ekologických klimatizačních systémů a tepelných čerpadel vzduch-vodaNabídka Rotenso® je každým rokem rozšiřována o nové jednotky, které se vyznačují stále lepšími technologickými parametry a moderním designem.

ROTAČNÍ KOMPRESORY BLDC INVERTER

Srdcem každé klimatizace je kompresor. Rotenso® využívá nejmodernější rotační (invertorové) kompresory. Jejich vysoký výkon zaručuje bezprecedentní úroveň účinnosti.

Unikátní konstrukce minimalizuje vibrace při provozu pohyblivých částí, díky čemuž efektivně snižuje hladinu hluku. Toto moderní řešení zajišťuje mnohaletý energeticky úsporný a bezproblémový provoz.
Moderní a energeticky úsporné motory BLDC SKY se používají v klimatizačních kompresorech Rotenso®. Stojí za to vědět, že motor je zodpovědný za 90 % spotřeby energie klimatizace. Optimalizace vnitřní struktury magnetických motorů používaných v zařízeních Rotenso® umožnila dosažení 3násobného zvýšení síly magnetu a 5násobného zvýšení koercitivní síly. To znamená, že rychlost otáčení motoru lze zvýšit s menší spotřebou energie.

DIGITÁLNÍ INVERTOR SKY® - DC INVERTOROVÉ OVLÁDÁNÍ

V závislosti na požadavcích může systém řízení jednotky vybrat jedno z 30 frekvenčních pásem kompresoru, aby spojil maximální kapacitu jednotky s minimální spotřebou energie. Široký frekvenční rozsah má pozitivní vliv na hladký a spolehlivý chod kompresoru a nízkou hladinu hluku. 

 

 

BIONICKÝ TVAR LOPATEK VENTILÁTORU

Inovativní design lopatek ventilátoru snižuje odpor proudění vzduchu a hladinu hluku. Optimalizovaný vzduchový kanál poskytuje účinnější proudění vzduchu při spotřebě o 30 % méně energie.