Co je Rotenso®?

KDO JE ROTENSO

THERMOSILESIA je předním polským dodavatelem moderních, účinných a energeticky úsporných zařízení v oblasti klimatizace, ventilace a vytápění

Společnost je vlastníkem značky klimatizací a tepelných čerpadel Rotenso a zároveň oficiálním partnerem a autorizovaným distributorem klimatizací a tepelných čerpadel LGSpolečnost TOREX BOHEMIA,s.r.o. je od září 2022 oficiálním zástupcem a distributorem společnosti THERMOSILESIA v České republice.

THERMOSILESIA také prodává a propaguje ventilátory a vzduchové clony Ferono, měděné trubky Tivento, čerpadla kondenzátu Swedo, montážní příslušenství Ivensis a profesionální chemikálie na čištění a dezinfekci klimatizace Cleanarix

„Máme více než 21 let zkušeností, vývojové oddělení zaměřené na zlepšování technologií a moderní logistické centrum. Zajišťujeme přístup k profesionálnímu servisu, poskytujeme technická školení a nepřetržitou  profesionální podporu početným týmem konzultantů. To z nás dělá toho nejlepšího partnera pro instalační průmysl tepelných čerpadel a klimatizací“- Piotr Pierzga, předseda správní rady THERMOSILESIA.

Řešení poskytovaná společností THERMOSILESIA zahrnují širokou škálu nástěnných a komerčních klimatizací a klimatizačních systémů RVF pro všechny aplikace. 

Postavení předního dodavatele THERMOSILESIA si vydobyla tím, že svým partnerům poskytuje okamžitý servis poptávek, bohaté skladové zásoby a efektivní dopravu. Umožňující dodání zboží již do 1 pracovního dne.

ZNAČKA ROTENSO

„Stále vyšší účinnost a energetická účinnost našich zařízení je odpovědí na rostoucí potřebu racionalizace nákladů na spotřebu energie a péči o přírodní prostředí“ – Krzysztof Burzyński, ředitel vývoje THERMOSILESIA.

Díky mnohaletým investicím do vývoje technologií jsou dnes zařízení Rotenso jedním z nejvíce inovativních a energeticky úsporných řešení klimatizace a vytápění pro domácí a komerční aplikace. Patří mezi ně klimatizace Split, Multi Split, RAC a CAC a také rozsáhlé systémy VRF. 
Rozsáhlá řada tepelných čerpadel Rotenso Aquami zahrnuje inovativní řešení Multi Split Aquami, která jsou kombinací systému tepelných čerpadel vzduch-voda a čerpadel vzduch-vzduch. Umožňující provádět efektivní vytápění nebo klimatizaci budov.
Díky modernímu designu, vysoce výkonné invertorové technologii a pokročilým funkcím používaným v zájmu zdraví a komfortu používání úspěšně získávají zařízení Rotenso nové trhy.

KDO JE TOREX BOHEMIA

TOREX BOHEMIA je společnost, která působí v České republice již od roku 1997. Od roku 2006 se zaměřuje na internetový prodej a od roku 2021 na energeticky úsporné systémy. V září 2022 se stala dovozcem výrobků společnosti THERMOSILESIA v České republice. 

TOREX BOHEMIA zajišťuje velkoobchodní prodej pro instalační firmy tepelných čerpadel a klimatizací. Působí jako servis pro instalační firmy a konečné spotřebitele. Zajišťuje prodej náhradních dílů. Provádí školení a výcvik instalačních techniků. TOREX BOHEMIA není intalační firma.

„Spolupráce se společností THERMOSILESIA je pro nás velkou výzvou. Našim odběratelům chceme zajišťovat profesionální servis, poradenství a technická školení na kavalitní úrovni. Čeká nás hodně práce při uvádění značky Rotenso na český trh.“- Petr Holouš, jednatel TOREX BOHEMIA.

 

ZAMĚSTNANCI

„Znalosti jsou naší konkurenční výhodou. Bez ohledu na zastávanou pozici se snažíme našim partnerům poskytovat profesionální podporu v každé fázi “- Adam Jokel, obchodní ředitel THERMOSILESIA.

Rozvoj společnosti je dán investicemi do kompetencí zaměstnanců. Obchodní oddělení, které je klientovi k dispozici 5 dní v týdnu, tvoří tým 30 odborných poradců, kteří klientům poskytují technickou podporu. THERMOSILESIA také poskytuje svým partnerům odborné poradenství od zkušených pracovníků technické podpory. Oddělení klimatizace RVF podporuje investory a projekční průmysl při vytváření na míru šitých pokročilých klimatizačních systémů pro velká komerční zařízení, jako jsou: hotely, kancelářské budovy, veřejné budovy, sklady a výrobní haly, nemocnice, nákupní centra a velkoplošné obchody.

ZÁKAZNICKÁ OBLAST

„Známe cenu času našich zákazníků, proto jsme vytvořili systém, který umožňuje zadávat objednávky 7 dní v týdnu, 24 hodin denně“ – Adam Jokel, obchodní ředitel THERMOSILESIA.

Možnost zadávat objednávky v kteroukoli denní i noční dobu a sledovat stav zásob, stejně jako atraktivní věrnostní program, to jsou výhody používání prodejní platformy B2B ROTENSO. Díky podpoře specializovaného obchodního manažera mohou obchodní partneři společnosti počítat s okamžitou obsluhou poptávek, neustálým přístupem k informacím o technologických, nabídkových a cenových novinkách a také s podporou v oblasti marketingu a propagace nabídky Rotenso.

LOGISTICKÉ CENTRUM

„Více než 4 000 skladových karet, neustále aktualizované stavy zásob, spolehlivá doprava a rychlé dodání jsou našimi konkurenčními výhodami“ – Łukasz Hanke, manažer logistiky THERMOSILESIA.

THERMOSILESIA disponuje vlastním logistickým centrem o rozloze 4 300 m2, s externím skladem, celková skladová plocha je 12 000 m2 a až 17 400 paletových míst, což zaručuje rychlé a komplexní vyřízení objednávky. Bohaté úrovně zásob vám umožňují vyřídit objednávky do 1 pracovního dne. 

SHOWROOM

Prostorný showroom o ploše 200 m2 s bohatou expozicí přístrojů a příslušenství pro vzduchotechniku, vzduchotechniku ​​a tepelná čerpadla je otevřen jak obchodním partnerům THERMOSILESIA, tak jejich zákazníkům. Návštěva sídla společnosti je díky nástěnným malbám zdobícím společné prostory administrativní budovy THERMOSILESIA zároveň cestou hluboko do slezské tradice a technických památek regionu.

ODDĚLENÍ TECHNICKÉ PODPORY a SERVIS

"Úzká spolupráce oddělení autorizovaného servisu a technické podpory s vývojovým oddělením umožňuje neustálé zlepšovat technologie a kvalitu našich systémů, díky čemuž je poměr poruchovosti k prodeji zařízení zanedbatelný" - Marcin Ptak, vedoucí technického oddělení THERMOSILESIA oddělení podpory.

Systém technické podpory THERMOSILESIA umožňuje současné zpracování až desítek telefonických a e-mailových upozornění. Zákazníci se mohou spolehnout na pomoc profesionálů, počínaje přípravou a realizací montáže, přes uvedení do provozu a průběžný provoz instalace.
Rychlá diagnostika a rychlé odstranění případných poruch je zásluhou autorizovaného servisního střediska s neustálým přístupem k tisícům dílů. Předností THERMOSILESIA je průběžná technická podpora, záruční a pozáruční péče i kontrola kvality dodávek před uvedením zařízení do prodeje.

ŠKOLENÍ

„Analýzujeme  požadavky zákazníků a to nám umožňuje přizpůsobit naše školení dokonale jejich potřebám. Díky tomu rozšířujeme a zkvalitňujeme síť autorizovaných montážních firem Rotenso“ – Piotr Pogorzałek, vedoucí servisního oddělení THERMOSILESIA.
Společnost předává své zkušenosti a odborné znalosti v rámci pravidelně prováděných technických školení pro zástupce instalačního průmyslu v oblasti základů montáže, uvádění do provozu, diagnostiky a servisu klimatizačních systémů RAC/CAC, tepelných čerpadel Rotenso Aquami, ale i pro projekční průmysl při navrhování klimatizačních systémů RVF.

Máte otázku? Potřebujete poradit?